MOVE Logo MVCC Logo

Pool Bookings Calendar

Your guide to lane and 2022 pool bookings at Keilor East Leisure Centre. Please note this is a guide only and subject to change without notice
 

2022 Pool Bookings

 
Date Event Type Time
   
Mon 1 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Mon 1 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Tue 2 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Tue 2 Aug St Bernards (6 lanes indoor) 9:00am - 10:00am
Tue 2 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Wed 3 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Wed 3 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Thu 4 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Thu 4 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Fri 5 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Fri 5 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
Mon 8 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Mon 8 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Tue 9 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Tue 9 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Wed 10 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Wed 10 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Thu 11 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Thu 11 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm
     
Fri 12 Aug NWA (4 lanes indoor) 5:30am - 7:30am
Fri 12 Aug NWA (3 lanes indoor) 4:00pm - 7:00pm


Contact Us

TripAdvisor Panel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut quis fermentum dolor, in mollis lacus. Morbi pulvinar sem tortor, aliquet suscipit erat sollicitudin sed. Nulla ultricies convallis ipsum, ac semper sapien sollicitudin non. Vestibulum lobortis turpis purus, sed rutrum dolor mattis in. Aenean dapibus pellentesque nisi in convallis. Nulla a sapien tincidunt, convallis nunc vitae, iaculis lectus. Integer pellentesque venenatis pellentesque. Quisque vel pellentesque diam. In accumsan accumsan risus et porta. Aliquam a quam ut enim facilisis gravida. Aenean finibus metus justo, scelerisque euismod metus semper vitae. Phasellus non risus libero.